Hanna Eriksson!
Lyckligt gift. Stolt mamma. Gymtoka. Viktnedgående. Kattägerska. USK. 83:a.

Kramen från Hanna.
Unika besökare;
Just nu:
Unika idag:
Totalt:
- Sedan 081206 -

Tillbaka till första sidan
Alla kategorier;
Månadsarkiv;
söndag, 7 februari @ 09:45

Så mysigt!

Godmorgon! :D Åh, jag spritter i kroppen! Varför vet jag inte riktigt (nu spelar jag bara dum). HAH. It’s gonna be a flummig dag idag! :P Jobb mellan 14.30-21.15. Klockan 11 ska jag lämna Liten hos mamma och pappa, som ska ha honom fram till 14, ungefär. För då ska Björn hämta honom också ska dom hem till min syster och fika! Så mysigt! :D

Men nu ska jag ut och powerwalka med Mio i snön! Benen ska få jobba, oh yes! Mio får sitta i vagnen annars går det ju i 0.5 km/h. Och det funkar inte riktigt så! :P Denna veckan som kommer ska Björn jobba eftermiddag, ÄNTLIGEN! Då blir det gym mån, ons och fred. Som vanligt, liksom! I’m so fucking bäst!

4 tankar till inlägget “Så mysigt!”

  • Fina Ann-SophieNo Gravatar tänkte till:

    Berätta nu för tant Anso varför det spritter? :P
    Härligt med en powerwalk. Jag var ute innan men halkade och slog i svanskotan så det heter duga så nu stannar jag inne! :|

    [svara här]

    Fina jasasNo Gravatar tänkte vidare:
    februari 7th, 2010 kl 11:59

    LOL Du får veta först av alla då jag berättar! :D Ja, det vet du ju iofs redan eftersom vi pratar på msn nu! :P

    Ja stackare :| Dumma hala skitunderlag! Det gick okej då jag var ute innan och gick, men på sina ställen är det fan så domt.

    [svara här]

  • Fina fridaNo Gravatar tänkte till:

    har ni pulka eller snowracer till Mio?? perfekt motion att små springa lite med den

    [svara här]

    Fina jasasNo Gravatar tänkte vidare:
    februari 7th, 2010 kl 13:34

    Jadå, vi har både &. Men att få Mio att sitta still i en pulka non stopp i 1.5 timme hade inte funkat alls! hahah

    [svara här]


- Jag svarar alltid på era tankar här inne.
- Vill du också svara på någons tanke så tryck på "svara här".
- Ska bara jag läsa så kryssa i "viska din tanke till Jasas.".